Fasantupp Mittre Stjärtfjäder - 2-pack - Natur
Fasanens Stjärtfjäder passar bra till mycket, Frank Sawers klassiska mönster "Pheasant Tail Nymph" som är uppbyggd av endast Fasan,koppartråd och bindtråd.
Även ett mycket bra material för den som lägga till det där lilla extra i sina nymfer i form av en ryggsköld eller kanske några spretiga ben.
Fasanens Stjärtfjäder passar bra till mycket, Frank Sawers klassiska mönster "Pheasant Tail Nymph" som är uppbyggd av endast Fasan,koppartråd och bindtråd. Även ett mycket bra material för den som lägga till det där lilla extra i sina nymfer i form av en ryggsköld eller kanske några spretiga ben.
Har du några funderingar gällande denna produkt så tveka inte att fråga oss. Använd formuläret bredvid så svarar vi så snabbt vi kan.
Du kan självklart även ringa vår kundtjänst på 021-144414
Bli först med att recensera denna produkt!
Din recension:
För att skicka en recension måste du vara inloggad.